Mobil Ödeme Dolandırıcılarına Dikkat

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mobil Ödeme Dolandırıcılarına Dikkat

Mobil Ödeme Dolandırıcılarına Dikkat Edin, Mobil ödemenizi nakite çevirme ihtiyacı duyduğunuzda potansiyel olarak daha fazla nakit verenlere inanma olasılığınız daha yüksek olduğundan sizlere yüksek ödeme oranı teklif ederler, Dolandırıcıların ağına düşmeyin.
Mobil Ödeme Bozdurma hizmetini verdiğini idda ederek yüksek oranlar ile geri ödeme yapacağını söyleyen kişilere itibar etmeyin.

Bozdurma İşleminde Nelere Dikkat Etmelisiniz

Bozdurma İşleminde Dikkat Edeceğiniz Unsurlar

Adresi Olmalı

Bozdurma hizmeti veren firmaların web sitelerinde bulunan adreslerini türkiye içerisinde olduğuna dikkat etmeniz faydanıza olacaktır.

İletişim Numarasına Dikkat Edin

Hizmet verdikleri telefon numaraları +90 ile başlayan Türkiye ait numalar olduğuna dikkat edin. Harici hiç bir numara ile iletişime geçmeyin!

Güvenli Forum Üyelikleri Olmalı

Aktif olarak Güvenilir olarak bilinen forum sitelerin birinde üyeliği olduğunu kontrol edin. Bu sayede daha güvenilir bir hizmet alırsınız.

Referans İşlem İsteyebilirsiniz

Bozum işlemi yaptırmak istediğiniz kuruluştan bozum işlemi yapmış olduğu bir kanıt niteliğinde referans sohbet isteyebilirsiniz. Güncel olmasına dikkat ederseniz sizin faydanıza olacaktır.

Mobil ödeme dolandırıcılarına dikkat edin

Sultanbozum Bu konuda nasıl hizmet veriyor ?

SultanBozum olarak güven ve hizmet kalitesini ön planda tutarak hizmetlerimizi bu şekilde sağlamayı önemle sürdürüyoruz.

“Müşterilerimizin içeriğimizin tamamına duyduğu güven, yaptığımız işin temelini oluşturmaktadır. SultanBozum bağımsız, tarafsız ve dürüst çalışan interaktif bir platformdur. Doğruluk ve tarafsızlık alanlarında en yüksek standartlara ulaşma kararlığındayız ve müşterilerimizi kasten ya da madden yanlış yönlendirmekten kaçınmayı hedeflemekteyiz.

“Doğruluk konusunda ki taahhüdümüz, kurduğumuz güven ilişkisinin merkezinde yer almaktadır. Tüm hizmetlerimiz de, açıklayıcı ve gerçeği yansıtacak bir güven ilişkisi içerisinde ele alınacak. Alınan hizmetle ilgili bağlantılı tüm süreci adil ve açık görüşlülükle hızlı bir şekilde değerlendirmeye ve sonuçlandırmaya tabi tutacağız.”

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir